PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811608}

Skin

6,8 1 980
ocen
6,8 10 1 1980
Skin
powrót do forum filmu Skin

Skin to film, który zgarnął już swoją pierwszą nagrodę na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Nic dziwnego, jeśli spojrzeć na poruszoną przez twórców tematykę neonazizmu. Spójrzcie na głównego bohatera, cały wytatuowany, już sam w sobie jest chodzącą kontrowersją. Czuję, że ten film będzie ważną pozycją kinową w Polsce, gdzie żywo dyskutowane są kwestie odradzającego się skrajnego nacjonalizmu. Może nie będzie to tłum taki jak na Klerze, ale kurczę, brzmi to jak współczesna wersja Więźnia Nienawiści. To musi być mocne kino! Mam nadzieję, że nie polecą w górnolotne frazesy. Zwłaszcza, że film oparty jest na faktach.

W skrócie, liczę, że będzie się na ekranie emocjonalnie DZIAŁO.

PS Film pojawi się w kinach w przyszłym roku – także u nas, w Polsce.

ocenił(a) film na 6
Adaergnahc

Właśnie trafiłem na ten film, przypadkowo, na Rotten przeglądałem Bella. Na razie niewiele informacji, nawet z Zachodu, ale zpaowiada się mocno

ocenił(a) film na 8
Adaergnahc

Gdzie można obejrzeć ten film ?

ocenił(a) film na 9
Artekw10

Jeszcze nigdzie, ale był już na festiwalu w Berlinie, więc za niedługo do Polski też zawędruje ;)

ocenił(a) film na 8
Adaergnahc

Yhmm dzięki ;)

Artekw10

Film zadebiutuje w amerykańskich kinach 26 lipca 2019, po czym trafi do dystrybucji cyfrowej.

ocenił(a) film na 8
pogodno_2

Dzięki za info ;)

użytkownik usunięty
Artekw10

Już krąży na torrentach w 720p z angielskimi napisami.

ocenił(a) film na 8

Dzięki za info ;)

już jest z PL, ciekawe, czy kiedyś ukaże się z lektorem pl...

ocenił(a) film na 10
szaki3

Już są napisy, właśnie obejrzałam ten film, jest świetny!! Mocny, mega emocje. Polecam!

ocenił(a) film na 7
Adaergnahc

Czekamy teraz na film o odradzającym się w Polsce skrajnym komuniźmie i feminiźmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones