Green Day

9,7
3 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Green Day
Tatiana*

Holiday ma fajny teledysk, ale wolę Peacemaker'a :)

Tatiana*

Wszystkie XD, ale jak muszę wybierać to jednak postawię na Basket Case ;)

Brenda_89

większość jest genialna , ale z tych co słyszałam to najbardziej lubię : Homecoming ,Holiday , Fashion Victim , 21 Century Breakdown , Boulevadr of Broken Dreams , She's a rebel , American Euology , Worry Rock , Working Class Hero , East Jesus Nowhere , Jesus of Suburbia , American Idiot , Give me novocaine , Platyus ( I hate you ) , Church on Sunday ; DD

Tatiana*

Mnóstwo, z małą przewagą Hitchin' A Ride. Reszta: Holiday, Geek Stink Breath, Brain Stew/Jaded, Brat, No Pride, Panic Song, Walking Contradiction, Tight Wad Hill, Westbound Sign, Stuart and the Ave, Bab's Uvula Who?, East Jesus Nowhere, Minority, Waiting, Basket Case, Burnout, Having A Blast, Chumb/Longview, Welcome To Paradise, In The End, F.O.D, Pulling Teeth, The Grouch, Haushinka, King For A Day, Good Riddance, Private Ale, 2000 Light Years Away, Christie Road, One For The Razorbacks, One Of My Lies, Dominated Love Slave, Homecoming. Pierwszą płytę przesłuchałem dopiero raz i to nieuważnie, ale spodobało mi się 80.

Vlad_The_Impaler

szczególnie jestem związana z Holiday, American Idiot, Wake me up when september ends i Boulevard of broken dreams.

Vlad_The_Impaler

Lista uzupełnia się o Sweet Children, At The Library, 16, Rest, The Judge's Daughter, Paper Lanterns, Blood Sex and Booze, Misery, Fashion Victim, Best Thing in Town

Tatiana*

American Idiot, Know Your Enemy, Holiday, 21 Century Breakdown, Boulevard of broken dreams

maciejek93

ludzie, czemu nikt nie zna starszych kawałków Green Day? płyty 39 smooth dookie insomniac nimrod są w chu lepsze od American Idiot czy 21st cb...
moja topka to:
1. Dry Ice (1,039/Smoothed Slappy Hours)
2. Armatage Shanks (Insomniac)
3. The One I Want (1,039/Smoothed Slappy Hours)
4. Green Day (piosenka) (39/smooth)
5. She (Dookie)
6. Basket Case (Dookie)
7.When I Come Around (Dookie)
8. Stuck With me (Insomniac)
9. In the End (Dookie)
10. Walking Contradition (Insomniac)

Jest wiele dobrych piosenek Green Day, każdą znam dosłownie na wylot.

filiparmstrong

Noo, nieźle, nieźle. Gdybym ja miał wybierać moją "toplistę" to wyglądałoby to tak:
1. Hitchin' A Ride
2. Geek Stink Breath
3. Burnout
4. Sweet Children
5. Welcome to Paradise
6. In The End
7. Tight Wad Hill
8. The Judge's Daughter
9. The Grouch
10. Brain Stew/Jaded

Vlad_The_Impaler

A moja topka płytek to:
1. Dookie
2.Insomniac
3. 1,039/Smoothed Out Slappy Hours
4. Nimrod
5. Kerplunk!
6. Warning!

Tamtych dwóch nie liczę...

filiparmstrong

Nie bulwersuj się słuchamy również te starsze kawałki.
Moją ulubioną piosenką jest Holiday, ale lubię też :
Burnout, worry rock , hold on , hitchin'a ride ,blood sex and booze, deadbeat holiday, jaskass,walking alone, macy's day parade, nice guys finish last, a ostatnio nie mogę przestać słuchać ha ha you're dead

filiparmstrong

Spokojnie. Jak ktoś wymienia nowsze kawałki nie znaczy, że nie zna starszych. Może po prostu wolą nowsze.
Ja ostatnio mam fazę na 1,000 hours

Tatiana*

Wszystkie z małymi wyjątkami.
Ja obecnie jestem zasłuchana w :
1.Całej płycie Insomniac
2. Good Riddance (Time of your life)
3. Ha HA you're dead
4. 80
5.86
6.16 ( bardzo dobre te piosenki z numerkami w tytułach ;))
7. Jesus of Suburbia
8.Maria ( pierwsze sekundy : Look for love ah)
9.Minority
10.Misery
no tą chwile te piosenki, ale za tydzień pewnie będzie 10 innych

Tatiana*

belove of broken dreams

Bartezz123

i 21 guns

użytkownik usunięty
Tatiana*

Zdecydowanie Boulevard of Broken Dreams - mój number one jeśli chodzi o gorsze dni :)

Tatiana*

Generalnie to wszystkie ich piosenki są świetne. Nie ma piosenki , której nie dało by się lubić. Jednak gdybym miał wybierać, to postawię na Know Your Enemy. Całkiem fajne są też : 21 Guns , Boulevard Of Broken Dreams , Holiday , American Idiot , a nawet ich nowa piosenka - Oh Love .

użytkownik usunięty
Tatiana*

Wszystkie są niesamowite ale takie naj to: 21 guns, american idiot, holiday, minority, last of american girl, wake me up when september ends, a viva la gloria,boulevard of broken dreams.


Pozdro dla fanów Green Day, Sagi Zmierzch, Roberta Pattinsona i Kristen Stewart!!

Tatiana*

boulevard of broken dreams ; ))

Tatiana*

Żadna. Green Day umarł jakiś czas temu, dzisiaj robi piosenki dla dziefczynek ;)

Tatiana*

F*ck time

Tatiana*

Oczywiscie Holiday

Tatiana*

moja topka to
10. Good riddance time of your life
9. Know your enemy
8. Wake me up when september ends
7. Welcome to paradise
6. 21 guns
5. Holiday
4. When I come around
3. American idiot
2.Basket case
1. Boulevard of broken dreams

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones