Jamie BellI

Andrew James Matfin Bell

7,7
13 832 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Bell

Nie mogę ocenić jego teraźniejszej gry aktorskiej, bo nie oglądałam żadnego filmu z jego
udziałem, jednak w 'Billy Elliot' grał niesamowicie.Jego rola była świetna, wczuwał się w nią
na 100%.Ale to było 13 lat temu :(
Więc w jakim filmie grał dosyć ważną rolę, gdzie często pojawiał się na ekranie? Ktoś jest w
stanie coś mi polecić? :)

AtramentoweSerce

W Jane Eyre był przekonujący chociaż to mała rólka i obejrzyj Sztandar chwały, film gniotowaty, sama nie wiedziałam że gra tam Bell, mam na płycie obejrzę specjalnie dla niego.

AtramentoweSerce

Widziałem już kilka filmów z jego udziałem (oprócz jego debiutu: "King Konga", "Snowpiercera", "Nimfomankę", "Sztadar chwały", ""Hallama Foe", "Jane Eyre"), ale moim zdaniem - choć generalnie jest solidny i nie mam nic do zarzucenia jego rolom w tych filmach - po "Billym Elliocie" nie miał na razie okazji wspiąć się na WYŻYNY AKTORSTWA.

Za to w "Billym..." świetny i nawet ta jego BAFTA nie wydaje mi się przesadą dla 14-letniego wówczas chłopaka. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones